#Podcast
Newsletter
  • Prihláste sa do newslettra
    {{scopeData.message_mini}}

Ivan Štefunko, Neulogy Ventures: Sloboda stojí strašne veľa energie

Rozhovor s investorom a zakladateľom spoločností ako Pelikan.sk či Neulogy Ventures, Ivanom Štefunkom. Show Insight vám prináša agentúra Hype a portál Podnikajte.sk.


“Podnikatelia by mali mať aj spoločenskú zodpovednosť.” hovorí Ivan Štefunko v rozhovore s Marekom Didákom.

Dozviete sa, ako sa dostal k správe tak veľkých financií, ako vám investor môže pomôcť rozbehnúť spoločnosť a na záver pribalí aj jeden nápad na nezrealizovaný projekt.

Kto je Ivan Štefunko?
Ivan je podnikateľ, investor a spoluzakladateľ mnohých spoločností. Vyštudoval politické štúdiá v Banskej Bystrici a dva roky študoval aj v Paríži. Aktuálne vedie Neulogy Ventures, kde spravuje technologické fondy pre slovenské startupy. V roku 2016 spoluzakladal občianske združenie Progresívne Slovensko, kde je aj členom správnej rady. Ivan Štefunko je veľmi aktívny aj v občianskych združeniach. Dlhodobo sa angažuje a podporuje organizáciu Ľudia proti rasizmu. Taktiež je členom občianskeho združenia Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku – SAPIE, ktorá zastupuje záujmy inovatívnych spoločností, zlepšuje slovenský startup ekosystém a pomáha zlepšovať vzdelávací proces.
Insight je autentická show, ktorá je nabitá faktami a skúsenosťami, Nezabudnite komentovať, zdieľať a feedbackovať.

Odoberajte naše podcasty aj prostredníctvom iTunesSoundcloud alebo RSS.

Autor článku

Marek Didák
Creative director