Hlavou digitálci, srdcom kreatívci

Hype je reklamná agentúra so sídlom v Bratislave. V tom správnom pomere sa v nej miešajú naše dve najväčšie vášne: efektívny digitálny marketing a out of box kreatíva.

Kto stojí za Hype
 • Peter Šándor

  Managing Director & Co-Founder


  „Pracujem tvrdo a vyžadujem to aj od svojho tímu.“

  Základom úspechu je dobrá spolupráca. Tá si vyžaduje poznanie spoločnosti a jej cieľov. Na začiatku spolupráce s novým klientom sa vždy o ňom snažím zistiť čo najviac. Veľa s ním komunikujem, aby som mohol Hype tímu podať detailný insight.

  Naši ľudia pristupujú k spolupráci s klientmi rovnako. Dávajú do toho maximum. Aj preto sa nám darí pomáhať spoločnostiam v digitálnom svete a dosahovať nadpriemerné výsledky.

 • Marek Didák

  Creative Director & Co-Founder


  „Kreatíva, ktorá neprinesie výsledky, je nanič.“

  Klienti potrebujú reálne výsledky, nie len tvorivé riešenie. Snažím sa, aby každá kreatíva, ktorá odíde z našej dielne, na 100% zapadala do klientovej dlhodobej stratégie. Len v takom prípade môže mať pozitívny dopad na biznis.

  Náš tím vie, že si potrpím na funkčnú kreatívu, a preto ju aj tvorí. Vďaka tomu sa nám darí uzatvárať perspektívne spolupráce, ktoré generujú spokojných klientov. Vďaka tomu neustále napredujeme.