Hlavou digitálci, srdcom kreatívci

Hype je reklamná agentúra so sídlom v Bratislave. V tom správnom pomere sa v nej miešajú naše dve najväčšie vášne: efektívny digitálny marketing a out of box kreatíva.

Kto stojí za Hype
 • Peter Šándor

  Managing Director & Co-Founder


  „Pracujem tvrdo a verím, že k tomu inšpirujem aj náš tím.“

  Základom úspechu je dobrá spolupráca. Aby taká bola, potrebujem poznať spoločnosť a ciele, ktoré plánuje dosiahnuť. S našimi partnermi preto aktívne komunikujem a snažím sa zistiť čo najviac, aby som tieto poznatky pretavil do zadaní, ktorým nič nechýba.

  Náš tím pristupuje k práci s klientami rovnako – dávajú do nej svoje maximum. Aj preto sa nám darí pomáhať spoločnostiam komunikovať pútavo a efektívne a dosahovať nadpriemerné výsledky.

 • Vojto Kósa

  Creative  Director


  „Nápady sú len tak dobré, aká dobrá je ich forma.“

  Verím, že dobrý marketing je ako mozog, ktorý spája obidve hemisféry – kým pravá navrhuje logiku komunikácie, tá ľavá jej dáva dychberúcu podobu. Tak k nemu pristupujeme aj v Hype, kde navrhujeme pútavé kampane, ktoré oslovia správne publikum správnym spôsobom.

  Marketing má totiž v prvom rade dosahovať výsledky. Aj preto som zástancom kreatívy, ktorá funguje na plný výkon a fanúšikom značiek, ktoré takéto spojenie vítajú.