#Marketing
Newsletter
  • Prihláste sa do newslettra
    {{scopeData.message_mini}}

Nemôžeme veriť už ani videám? | DigiNews

Čau, opäť sme pre teba pripravili DigiNews, v ktorých nájdeš rýchly súhrn toho najčerstvejšieho zo sveta digitálu za mesiac marec. Poďme na to…👇

Sora od OpenAI

OpenAI predstavilo nový nástroj na vytváranie videí pomocou umelej inteligencie s názvom Sora. Nástroj na základe textu vytvorí FullHD videá s dĺžkou do jednej minúty. Nástroj dokáže nie len vytvoriť postavu alebo vec podľa opisu, ale rozumie jej existencii a proporciám vo fyzickom svete. Pozri si ukážku ako to vyzerá.

Ešte viac fotiek

Pravdepodobne si si už všimol, že Carousel príspevky tvojich kamošov majú ešte viac fotiek ako doteraz. Instagram počas marca totiž povolil pridať do Carouselu namiesto pôvodných 10, až 15 fotografii. Aktuálne dokonca testujú možnosť až 20 fotiek. Si pripravený/á na tento spam?

Zdroj: socialmediatoday.com

Štuchni svojho crusha na Facebooku

Spomínaš na ikonické štuchania na Facebooku? Sú späť! Tento pokus vrátiť ich späť do hry tu bol už v roku 2017, no neúspešne a rýchlo z rozhrania zmizol. Meta to skúša opäť a vyzerá to, že si používatelia radi zaspomínali, pretože táto retro funkcia hlási úspech.

Píš, ako dlho chceš

Poznáš tu situáciu keď čakáš na správu od mamy, ktorú píše 4 minúty a príde ti odpoveď „OK”? . Meta pracuje na novinke a čoskoro prinesie možnosť vypnúť si indikátor písania správy v chate. Využiješ túto funkciu?

Pridávaš Reels? Možno z teba bude meme

Reels testuje novú funkciu Spins, ktorá umožní ostatným tvorcom pretvoriť obraz z vášho Reels a vytvoriť k nemu vlastný popis či zvuk. Vznikájú tak nekonečné možnosti urobiť z teba meme.

TikTok hudba v Spotify

TikTok rozšíril svoju funkciu „Add to music app” do nových 163 krajín vrátane Slovenska. Odteraz si svoje obľúbené hity z TikToku uložiš na jedno kliknutie do Spotify alebo Apple Music.Nemôžeme veriť už ani videám.

zdroj: dittomusic.com

To je na dnes všetko. Ak nechceš zmeškať žiadne DigiNews, okamžite nám daj follow na našom InstagrameFacebookualebo TikToku. 👋

Autor článku

Maroš Bolčák
Social media manager